Google Kayit

Google Kayit, firma arama ve firma iletişim bilgilerine ulaşma noktasında hizmet veren sitemizde siz de firmanızı ekleyerek ulaşılabilir firmalar arasına girebilirsiniz. Bunun için uzun süren girişimleri yerine sadece bir dakikada firma rehberi sekmesini kullanarak firmanızı ulaşılabilir firmalar listesine ekleyebilirsiniz.Hem zaman hem de emek harcamayacağınız bu işlem için sizden ücret de talep edilmeyecektir.

İnternete erişim noktasında artık herkesin elinde bulunan akıllı telefonlar erişimi oldukça kolay bir hale getirmiştir. Bu nedenle reklamın da en popüler yolu haline gelen internet satış ve ürün tanıtımının yanı sıra firma tanıtımının da tek adresi olma yolunda hızla ilerliyor.

Siz de firmanızın tanıtımını yapmak ve ihtiyaç halinde ulaşılabilir olmasını sağlamak için ücretsiz firma rehberi sekmesini kullanarak firmanızı ulaşılabilir firmalar listesine ekleyebilirsiniz. Ücretsiz olmasının yanı sıra oldukça kolay bir işlem olan ekleme işlemi sizi sektörle bazda rakiplerinizden bir adım öne geçirecektir.

Arama Motorlarına Site Ekleme

Farklı sektörlerdeki firmaların müşteriye ulaşabilmeleri ve potansiyel müşterilerin de firmalarla iletişim kurmaları önceden firma rehberi adı verilen sarı defterler sayesinde gerçekleşirken günümüzde interneti kullanarak her bilgiye ulaşmak mümkün

. Siz de firmanızın iletişim ve çalışma bilgilerini firma rehberleri sekmesini kullanarak siteye ekleyebilir, firmanızı ulaşılabilir firmalar listesine ekleyebilirsiniz.

 

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

Open chat