West Mobilya

galeri

Firma Hakkında

West Mobilya olarak önceliğimiz, edindiğimiz tecrübe ile kaliteli malzemeyi birleştirerek dayanıklı ve uzun ömürlü mobilya ürünlerini tarafınıza sunmaktır. Kaliteli ürünün ucuz olamayacağı herkes tarafından bilinen bir gerçek olsa da sadece markanın adına çokça para ödemek aslında gereksizdir.

Beylikdüzü’nde yer alan ofisimizde sizleri misafir edip çay kahve ikram ederek kullandığımız malzemelerin kalitesini ve model, renk seçeneklerimizi göstermeyi çok isteriz. Dilerseniz sadece istediğiniz mutfak, portmanto, kapı vb. detayları bize iletirseniz daha önce yaptığımız benzer işleri tarafınıza gönderebiliriz. Beylikdüzü Mutfak modelleri için iletişime geçebilirsiniz

Yıllardır süre gelen tecrübemizi bu yıl kendi adımız altında faaliyete geçirmeye karar vermemizin ardından en önemli hedefimizi müşteri memnuniyetini en ön planda tutmak olarak belirledik.

Uzmanlık alanımız Mutfak dolabı, kapı montajı, portmanto ve gardırop olmasına rağmen anlaşmalı olduğumuz diğer işletmelerle uygun fiyat ile yüksek kalitede parke, boya ve badana, mermer-granit tezgah işleri de yapmaktayız.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

Open chat